ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Saramonic SR-MV7000 - jeden mikrofon, wiele możliwości

2021-01-28
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Saramonic SR-MV7000 - jeden mikrofon, wiele możliwości
Na polski rynek trafił Saramonic SR-MV7000, pojemnościowy mikrofon, który sprawdzi się nie tylko przy spotkaniach on-line, ale także w profesjonalnych zastosowaniach studyjnych

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SR-MV7000 ze złączem USB/XLR to urządzenie dedykowane pod podcasty, konferencje, wywiady radiowe oraz transmisje na żywo w mediach społecznościowych. Świetna alternatywa również dla graczy gamigowych, a także do profesjonalnych rozwiązań studyjnych.

Posiada dwa rozwiązania wyjściowe do wyboru. Pierwszy z nich to 5-pinowe gniazdo wyjściowe XLR z 5-pin XLR do dwóch kabli XLR męskich w zestawie, które mogą być używane do łączenia się z profesjonalnymi mikserami audio. Gniazdo wyjściowe USB-C oraz USB-A posłużą do połączenia mikrofonu z komputerami oraz innymi urządzeniami USB-C takich jak smartfony i tablety.

Mikrofon można dostosować do każdego rodzaju użytkowania. Spośród czterech przełączników wyróżniamy charakterystykę: kardioidalną, dookólną, stereofoniczną, dwukierunkową.

MV7000 w zestawie posiada statyw biurkowy umożliwiający ustawienie mikrofonu pod odpowiednim kątem nachylenia względem rozmówcy. W mikrofonie znajduje się również gwint żeński 5/8", zapewniając montaż na statywach fotograficznych oraz mikrofonowych.

Dodatkowym atutem zawartym w zestawie jest filtr pop, który ma na celu zredukowanie twardych głosek podczas rozmowy lub śpiewu.

Mikrofon Saramonic SR-MV7000 kosztuje 1889 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl